O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Kosmonautów” Sp. z o.o. we Wrocławiu działa na rynku usług medycznych od 2003 roku. Przychodnia Kosmonautów jest kontynuatorem działalności medycznej na terenie Gądowa Małego SPZOZ Wrocław-Fabryczna. Przez lata zaufało nam ponad półtora miliona Pacjentów. Obejmujemy swoją opieką zarówno całe rodziny, jak i indywidualnych pacjentów oraz zakłady pracy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów. Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Przychodnia Kosmonautów może poszczycić się mianem lidera na rynku usług medycznych.


Poza świadczeniem pomocy obejmującej całość procesu opieki zdrowotnej: od diagnostyki po kompleksowe leczenie, od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację, przywiązujemy ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w zakresie profilaktyki. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz posiadało wiedzę na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom i schorzeniom.


Wierzymy, że równoległy rozwój obu tych obszarów - świadczenie opieki medycznej oraz zaangażowanie w działania profilaktyczne, przyczyni się do sukcesywnej poprawy stanu zdrowia społeczeństwa. Jesteśmy także przekonani, że takie podejście jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby Pacjentów i współczesnego rynku usług medycznych oraz że stanowi znaczący krok w stronę stopniowego redukowania czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty. Dzięki pogłębionej wiedzy na temat zdrowia i profilaktyki, uzyskanej od doświadczonych ekspertów, znaczna część społeczeństwa jest w stanie przeciwdziałać chorobom oraz wie, jak należy postępować w ich wczesnym stadium, aby zapobiec dalszemu rozwojowi.